newsletter

Najnowsze informacje na temat zdrowia, zdrowego odżywiania i oferty Bionica

Newsletter

Usługa pakowania - konfekcjonowania żywności Bionica.

27.07.2017
 Usługa pakowania - konfekcjonowania żywności Bionica.

Bionica oprócz produkcji i dystrybucji żywności ekologicznej i bezglutenowej, oferuje również usługi pakowania - konfekcjonowania. Linia pakująca jest przystosowana zarówno do wyrobów ekologicznych, bezglutenowych jak i konwencjonalnych. Wykorzystywana do tych celów maszyna pakująca firmy Radpak, to pionowe urządzenie do pełnego, automatycznego dozowania, formowania i zgrzewania torebek z folii termozgrzewalnej. Etykietowanie odbywa się automatycznie lub manualnie.

Na życzenie klienta konfekcjonowanie może odbywać się ręcznie lub automatycznie a także w atmosferze gazu obojętnego. Maszyna wyposażona jest w sterowaną elektronicznie wagę zasypową (10-cio ścieżkową), zapewniającą bardzo wysoką dokładność zasypu towaru. Ponadto zainstalowany detektor metali oraz waga elektroniczna firmy Yamato, dostosowana do ciągłego ważenia pozwala na 100% kontrolę pakowanych wyrobów.

Pomożemy także w sprowadzeniu najwyższej jakości surowców (żywność ekologiczna i bezglutenowa) od naszych wieloletnich kontrahentów.

Szczegóły w katalogu-do pobrania

Zapraszamy do współpracy

Galeria: