newsletter

Najnowsze informacje na temat zdrowia, zdrowego odżywiania i oferty Bionica

Newsletter

Wakacje z jogą

27.07.2017
Wakacje z jogą

W ostatnich latach powstało wiele mniejszych lub większych szkół jogi w niemal całym kraju. Zajęcia są organizowane przez cały rok w specjalnie przygotowanych do tego celu salach lub w fitness klubach. Częstym zjawiskiem stały się także ćwiczenia plenerowe – na świeżym powietrzu, w parkach oraz zielonych terenach miejskich. Joga to dla niektórych jedynie sposób na zrelaksowanie się, odstresowanie czy pozbycie się napięć powstających w ciele przez cały dzień. Jednak dla większości uprawiających jogę regularnie – joga to styl życia. Droga do samopoznania, rozwoju osobistego, a także nauka naturalnych metod dbania o zdrowie i dobre samopoczucie.

Jeśli w ciągu roku uczestniczysz w zajęciach jogi i sprawia ci to satysfakcję, może warto pomyśleć o zaplanowaniu urlopu z jogą? Istnieje wiele szkół, które organizują wakacyjne warsztaty z jogi w przeróżnych miejscach w Polsce (i nie tylko). Wyjazdy są organizowane niemal tak samo, jak standardowe oferty wczasowe z jednym wyjątkiem –codziennie odbywają się ćwiczenia, warsztaty i inne zajęcia związane z yogą i medytacją. Najczęściej na świeżym powietrzu – na łące, plaży. Oczywiście nie ma obowiązku uczestniczenia w zajęciach grupowych, można ćwiczyć indywidualnie w zaciszu swojego pokoju lub rozwijać inne umiejętności na warsztatach.

Rosnącą popularnością cieszą się warsztaty rozwojowe, oparte na technikach jogi lub innych formach pracy z ciałem i umysłem oraz nauki dbania o zdrowie przy pomocy ajurwedyjskich masaży, gotowania wg. pięciu przemian, medytacji czy artystycznych form wyrażania siebie. Takie wczasy z jogą odbywają się zarówno w górach, nad jeziorami jak i nad Bałtykiem. Więc jeśli chcecie odpocząć, odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię wśród spokoju przyrody, z dala od pośpiechu miasta, spędzić czas w gronie ludzi, których łączy ta sama pasja rozejrzyj się po ofertach wczasowych z jogą! Po takich wakacjach na pewno wrócisz wypoczęta ze świeżym spojrzeniem na życie, pełna energii i natchnienia na lepszy-zdrowszy tryb życia.

Polecamy:

Jagody GOJI

Fasola mung bio

Zupy wzmacniające według Pięciu Przemian

Odżywianie według Pięciu Przemian dla matki i dziecka

Odżywianie według Pięciu Przemian

Galeria: