newsletter

Najnowsze informacje na temat zdrowia, zdrowego odżywiania i oferty Bionica

Newsletter

Herbata Pukka Chamomile & Vanilla na stres, przemęczenie i problemy żołądkowe

02.05.2012

Kompozycja rumianku, wanilii, kopru włoskiego i lukrecji pochodzących z upraw ekologicznych sprawia, że Pukka Chamomile&Vanilla jest naturalnym panaceum na stres, problemy z żołądkiem i brak apetytu.

Do produkcji herbaty Pukka Chamomile & Vanilla użyto ziół ekologicznych najwyższej jakości, pochodzących z upraw, gdzie dba się o ochronę środowiska. Starannie wyselekcjonowane ekologiczne kwiaty rumianku pozwoliły stworzyć tę pełną głębi herbatę, o unikalnej recepturze, a dodanie laski wanilii nadało jej wyrafinowany smaku.

Do produkcji herbaty nie użyto żadnych konserwantów syntetycznych, aromatów ani słodzików. Herbata Pukka Chamomile & Vanilla zrodziła się z obszernej wiedzy zielarskiej i bogatego doświadczenia w komponowaniu herbat ziołowych o unikalnych właściwościach terapeutycznych. Każdy ze składników herbaty Chamomile & Vanilla został głęboko przemyślany zarówno pod względem zdrowotnym jak i smakowym.

Warto przy tej okazji przypomnieć sobie terapeutyczne właściwości ziół wchodzących w skład Pukka Chamomile & Vanilla:

Rumianek działa kojąco na system nerwowy, powodując rozluźnienie mięśni. Łagodzi napięcia jamy brzusznej i uśmierza ból brzucha, wpływa na poprawę apetytu oraz przyspiesza proces trawienia. Ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.

Lukrecja już w starożytności uchodziła za roślinę leczniczą o magicznej mocy. Wykazuje właściwości przeciwzapalne oraz doskonale chroni wątrobę przed marskością i otłuszczeniem, a także toksynami.

Koper włoski ma działanie rozkurczowe, jest stosowany przy wzdęciach i bólach brzucha, przywraca prawidłowy przebieg procesów trawiennych.

Wanilia nie tylko nadaje herbacie wspaniały aromat i smak, ale działa także uspokajająco i uszczęśliwiająco, a to dzięki fitoferomonom – niewyczuwalnym dla nosa tzw. „cząsteczkom miłości i radości”.

Kompozycja tych czterech wyjątkowych składników sprawia, że herbata Pukka Chamomile & Vanilla jest wspaniałym remedium na stres i przemęczenie, działając na organizm kojąco i uspokajająco, łagodząc bóle mięśni, napięcia i problemy żołądkowe, poprawia apetyt i reguluje trawienie.

Każda saszetka pakowana jest oddzielnie, aby zachować pełen aromat i smak.

Pukka - Herbata Chamomile&Vanilla